Pranešimas dėl slapukų

Pranešimas dėl slapukų

Tai šios svetainės („Svetainė“) informacijos apie slapukus puslapis. Jei norite daugiau sužinoti apie tai, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis jums apsilankius mūsų Svetainėje arba bendraujant su „AkzoNobel“, žr. mūsų Pranešimą dėl privatumo apsaugos.

Kas yra slapukai?

Siekiant svetainės lankytojams pasiūlyti geresnes paslaugas, daugumoje svetainių naudojami slapukai, t. y. praktinės technologijos, kuriomis renkama ir naudojama informacija siekiant palengvinti svetainių naudojimą. Slapukai – tai maži tekstiniai failai, įdiegiami jūsų kompiuterio standžiajame diske, kai lankotės Svetainėje. Apsilankymo metu slapukas siunčia duomenis „AkzoNobel“.

Kokia slapukų paskirtis?

Slapukus naudojame norėdami sužinoti, pavyzdžiui, ar lankėtės mūsų Svetainėje anksčiau, ar esate naujas lankytojas. Taip pat jie padeda gerinti jūsų naršymo patirtį, kai lankotės mūsų Svetainėje.

Sutikimas, kad slapukai būtų naudojami mūsų Svetainėje

Apsilankius mūsų Svetainėje, ekrane iššoka langas dėl slapukų įdiegimo jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Rodomas pranešimas, kuriame glaustai paaiškinama mūsų slapukų politika. Spustelėdami „Suprantu“ pareiškiate sutikimą, kad būtų naudojami Slapukų politikoje nurodyti slapukai. Taip pat galite spustelėti mygtuką „Keisti nuostatas“ ir nustatyti slapukų nuostatas.

Jei nenorite, kad slapukai būtų įdiegti jūsų kompiuteryje, prašome uždaryti Svetainę.

Mūsų naudojamų slapukų rūšys ir paskirtis

„AkzoNobel“ naudoja įvairių rūšių slapukus. Mūsų požiūriu, jums svarbu žinoti, kokius duomenis „AkzoNobel“ renka pasitelkdama slapukus, kokie slapukai naudojami mūsų technologijoje ir kokia jų paskirtis. Toliau rasite naudojamų slapukų rūšių apžvalgą.

Slapukų rūšys

Aprašas

Funkciniai slapukai

Šie slapukai būtini norint užtikrinti pagrindines Svetainės funkcijas, teikti Svetainėje jūsų pageidaujamas paslaugas ir įsiminti jūsų slapukų parametrus.

Analizės slapukai

„AkzoNobel“ naudojami analitiniai slapukai – tai vadinamieji „Google Analytics“ slapukai. „Google Analytics“ yra žiniatinklio analizės paslauga, kurią siūlo „Google Inc.“ („Google“). „Google“ įdiegia slapukus ir parengia šiais slapukais gautą statistinės informacijos suvestinę, skirtą „AkzoNobel“ informuoti apie tai, kaip Svetainės lankytojai naudojasi Svetaine. „Google Analytics“ surinkti duomenys bus naudojami siekiant išsiaiškinti, kokia mūsų lankytojų patirtis Svetainėje ir kaip galime Svetainę tobulinti. Sudarydami duomenų tvarkymo sutartį užtikrinome, kad „Google“ šią informaciją galėtų pateikti trečiosioms šalims tik tada, kai „Google“ yra teisiškai įpareigota tai atlikti arba tada, kai šios trečiosios šalys tvarko informaciją „Google“ vardu. „Google“ nesusies jūsų IP adreso su jokiais kitais savo turimais duomenimis. Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ rasite čia.

Sekimo slapukai

Tai slapukai, kuriais Svetainė ir mūsų komunikacijos priemonės pritaikomos pagal jūsų nuostatas. Naršydami „AkzoNobel“ svetainėje sutinkate, kad „AkzoNobel“ įdiegtų slapukus, nebūtinus Svetainės funkcijoms užtikrinti. Šie slapukai naudojami siekiant įsiminti jūsų vietos nuostatas arba išlaikyti jūsų prisijungimo prie saugių svetainės dalių būseną jums uždarius naršyklę. Šiais slapukais taip pat stebima, ką spustelite ir kokias nuostatas galite turėti. Tai leidžia „AkzoNobel“ taikyti jums tinkamesnes komunikacijos priemones.

Alternatyvūs būdai slapukams valdyti, išjungti ir šalinti

Galite nustatyti, kad slapukai būtų blokuojami arba kad gautumėte įspėjimą apie slapukus, siunčiamus į jūsų įrenginį.

Spustelėję vieną iš toliau pateiktų saitų atidarysite savo naršyklės instrukciją. Atminkite, kad pašalinus slapukus vėl teks nustatyti savo nuostatas arba iš naujo prisijungti kai kuriose svetainėse.

Jei nenorite gauti jokių slapukų (įskaitant slapukus, kurie jums reikalingi naudojantis Svetaine), galite naršyklėje visus slapukus išjungti. Išjungus mūsų naudojamus slapukus, nuo to gali priklausyti jūsų svetainės naudojimo patirtis. Galbūt nepavyks pasiekti tam tikrų „AkzoNobel“ svetainės sričių arba lankydamiesi „AkzoNobel“ svetainėje galite negauti suasmenintos informacijos. Be to, galbūt nebus įrašomi tinkinti parametrai, pvz., prisijungimo informacija.

Jei naudojate skirtingus įrenginius (pvz., kompiuterį, išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ir kt.), Svetainei pasiekti ir peržiūrėti, turėsite užtikrinti, kad visos kiekvieno įrenginio naršyklės būtų tinkamai sureguliuotos pagal jūsų slapukų nuostatas.