APIE MUS

 

Koncerno AkzoNobel prekinis ženklas "Pinotex" jau beveik 60 metų yra žinomiausias medienos apsaugos produktų srityje, o per pastaruosius 30 metų yra žinomiausias ir Lietuvoje.

Per keletą dešimtmečių "Pinotex" tapo medienos apsaugos priemonių sinonimu. Per šį laikotarpį bendrovės produktų asortimentą papildė įvairūs novatoriški ir aplinką tausojantys gaminiai, kurie ilgainiui dar efektyviau saugos medinius paviršius. AkzoNobel grupė teikia ypatingą reikšmę medienos apsaugai, pirmiausia kurdama vandeninius produktus, kurie yra planetos ateitis, nes lakiosios sudedamosios dalys yra daugiausia iš vandens.

Rasti tinkamą produktą tarp apdailos medžiagų statybinių medžiagų parduotuvėje kartais yra tikras iššūkis. "Pinotex" savo pirkėjams siūlo tris pagrindines produktų kategorijas, kad orientuotis būtų dar lengviau: pusiau permatomos lazūros medienai lauke, dažai medienai lauke ir medienos alyvos.

Ilgaamžis medienos apsaugos priemonių tarnavimas yra pasiekiamas tik tinkamai pasiruošiant darbams ir naudojant medienos apsaugos priemonių sistemą. Tad "Pinotex" kruopščiai atrinko tinkamiausius gaminius medienos apsaugai ir siūlo optimaliausius medienos apsaugos ir apdailos sisteminius sprendimus. 

„Pinotex“ – viskas ko reikia medienai!

Gaunami duomenys, palaukite...