img1

ATNAUJINTOS SUDĖTIES „PINOTEX ULTRA LASUR“

                                                                                                                                                ATSISIŲSTI KAIP PDF

Kiekvienas namo savininkas nori, kad namo ar vasarnamio fasado lentos būtų kuo geriau apsaugotos nuo nepalankių oro sąlygų. Ar tai būtų lietus, sniegas, ledinis vėjas ar kepinanti saulė – medinis paviršius turi atlaikyti šiuos išbandymus ir kiek įmanoma ilgiau.  Taip pat svarbu, kad medinis paviršius būtų gražus. Pusskaidrė medienos apsaugos priemonė, padengianti paviršių plona plėvele, kur kas geriau išryškina medienos grožį nei dažų sluoksnis, visiškai paslepiantis medienos tekstūrą.

Pusskaidrė medienos apsaugos priemonė [Pinotex Ultra Lasur] yra ilgas tradicijas turintis gaminys, kuriam būdingos abi pirmiau minėtos savybės – jis labai atsparus oro sąlygoms ir nepaslepia medienos tekstūros. Dabar gaminį papildėme vašku, todėl juo padengtas paviršius dar geriau atstumia vandenį ir teršalus. Gaminys [Pinotex Ultra Lasur] skirtas lauke esantiems vertikaliems mediniams paviršiams – fasadams, durims, langams, lentjuostėms ir pertvaroms. Tinka naujiems ir anksčiau medienos apsaugos priemonėmis apdorotiems paviršiams.

GAMINYS PAPILDYTAS VAŠKU


Medieną gadinančioms grybinėms ydoms, pavyzdžiui, puviniui ir pamėlynavimo grybui, vystytis reikalinga drėgna aplinka. Todėl svarbu, kad ant fasado patekęs lietaus vanduo nuo jo kuo greičiau nutekėtų. Gaminyje Pinotex Ultra Lasur esantis vaškas suteikia juo apdorotam paviršiui hidrofobinių savybių, todėl paviršius atstumia vandenį, pastato fasadas mažiau įmirksta ir greičiau išdžiūsta. Gaminyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių paviršių nuo pelijimo ir dumblių.

ILGALAIKĖ APSAUGA


Medienos apsaugos priemonės Pinotex Ultra Lasur pagrindas yra hibridinis rišiklis – alkido dervos ir sėmenų aliejaus mišinys. Dėl jo gaminys tvirtai sukimba su gryna mediena ir ant paviršiaus suformuoja elastingą, iki 8 metų oro sąlygoms atsparų dengiamąjį sluoksnį. Gaminyje esantis UV filtras ir geležies oksido pigmentai padidina dangos atsparumą saulės spinduliams ir padeda ilgai išsaugoti ryškią spalvą. Gaminio sluoksnis nepaslepia medienos tekstūros ir ypač tinka obliuotai medienai, ant kurios geriausiai išryškėja laką primenanti gaminio plėvelė. Atnaujintos sudėties gaminyje yra mažiau tirpiklio (LOJ), jis mažiau kenkia aplinkai.