Apsaugokite ir pakeiskite namą pasitelkdami spalvas

Penki paprasti būdai, kaip apsaugoti išorines medines namo dailylentes pasitelkus spalvas

                                                                                                                                                                                 ATSISIŲSTI KAIP PDF

Medinės dailylentės ne tik pabrėžia natūralų jūsų namo grožį, bet ir naudojamos dėl praktinių priežasčių. Medis padeda apsaugoti namą, tačiau saugodamos nuo atmosferos poveikio, medinės dailylentės turi atlaikyti sudėtingas sąlygas, dėl to svarbu išorę padengti apsauginiu lazūros ar dažų sluoksniu. Štai penki būdai, kaip išorės dailylentes prikelti naujam gyvenimui ir užtikrinti, kad jos, kaip ir namas, tarnautų ilgiau.

 

Švediškas namas
 

Niekur nėra tokių dailylenčių kaip Skandinavijoje. Tamsiai raudonų medinių dailylenčių, išryškinančių medienos struktūrą ir apsaugančių nuo aplinkos veiksnių, bei baltutėlių langų ir durų apvadų derinys atpažįstamas akimirksniu. Suteikite savo mediniam namui klasikinę išvaizdą, naudodami ilgaamžius PINOTEX dažus medienai. Mūsų populiariausių spalvų paletėje rasite visas klasikines Skandinaviškas spalvas, kurios suteiks jūsų namui tikrą Švedišką įvaizdį.

Raudoni ir mėlyni stogai


Niekas taip nepagyvina medinių išorės dailylenčių, kaip ryškios spalvų juostos, derinamos su balta spalva. Toks ryškus dizainas primena pajūrį ir kuria laimingo bei nerūpestingo gyvenimo įspūdį. Šis spalvų derinys gali puikiai tikti net ir sodo pašiūrei ar vaikų žaidimų nameliui, ar net inkilėliams, kad pagyvinti jūsų sodybos aplinką ir suteikti akcentų neįprastose vietose.

Spalvotos langinės


Kuriant spalvingą medinio namo išorę nebūtina naudoti ryškių pagrindinių spalvų. Išbandykite vienas kitą papildančių švelnių pastelinių atspalvių derinius ir išryškinkite natūralias medžio rieves moderniu Naujosios Anglijos stiliumi, kuris atlaikys bet kokį aplinkos poveikį.  Nusdažykite langines skirtingomis spalvomis priderintomis prie pagrindinės fasado spalvos ir jūsų namas įgaus visai kitą išvaizdą.

Dvispalvės lentos


Labai kontrastuojančios spalvos teikia energijos pojūtį, o derinant skirtingus tos pačios spalvos atspalvius arba panašias neutralias spalvas sukuriamas raminantis efektas. Pabandykite naudoti kitokį atspalvį ant vienos lentos arba netgi „ombre“ stilių su palaipsniui besikeičiančiomis spalvomis.

Modernistinis medinis namas


Kartais gražiausias būdas apsaugoti medieną yra paryškinti natūralią jos spalvą, kad ji atitiktų aplinką. Jeigu jūsų medinės dailylentės yra patrauklios spalvos ir rievėtos, rinkitės pusiau skaidrią lazūrą iš PINOTEX lazūrų asortimento, kad atskleistumėte visą medienos grožį. Kaip ir atliekant visus medžio darbus, siekiant natūralios išvaizdos, svarbiausia yra paruošimas.

 

 

Kad ir kokią apdailą arba spalvą pasirinktumėte, naudodami PINOTEX lazūras arba dažus ir vadovaudamiesi medienos apsaugos pagrindinėmis rekomendacijomis, bei taisyklėmis, ilgam apsaugosite medinius paviršius ir džiaugsitės gražia jus supančia aplinka.

Pinotex - viskas ko reikia medienai!

 

Spalvos įkeliamos, palaukite…