Pagalba renkantis spalvą

                                                                                                                                                                                 ATSISIŲSTI KAIP PDF

Norite savo mediniam namui suteikti naują išvaizdą, bet negalite išsirinkti tinkamos spalvos?  Galime nuraminti, kad nesate vienintelis, kuriam sunku išsirinkti tinkamą atspalvį.  Beveik trečdalis „AkzoNobel“ atliktos apklausos respondentų prisipažino, kad pasirinkti tinkamą spalvų derinį jiems pasirodė tokia sunki užduotis, kad jie visai atsisakė imtis dažymo darbų. Tačiau tinkamai parinktas atspalvis gali padaryti stebuklą, atgaivinti ir pagerinti jūsų namo išvaizdą bei išryškinti gražias pastato detales.

Norite naujo spalvinio sprendimo, bet nežinote, nuo ko pradėti? Rinktis spalvą nebūtinai turi būti sunku ir nuobodu. Parduotuvėje ir svetainėje pateikti spalvų pavyzdžiai ir spalvų deriniai pasiūlys įdomių idėjų ir spalvinių sprendimų, kuriuos galėsite išbandyti.

SPALVŲ STENDAS


„Pinotex“ prekės ženklo medienos dažus Pinotex Wood Paint Extreme, Pinotex Wood Paint Duo VX+ ir Pinotex Wood Paint Aqua galima tonuoti įvairiais atspalviais. Idėjų galite rasti parduotuvėje esančiame bendrame „Sadolin“ ir „Pinotex“ spalvų stende.  Rinkdamiesi tarp skirtingų atspalvių, pažiūrėkite ir į atspalvio pavyzdžio galinę dalį, kur rasite rekomendacijas dėl neutralių ar spalviškai panašių atspalvių, derančių prie pasirinkto atspalvio, ir dizainerio rekomendacijų, kurį iš tų atspalvių derinti su pasirinkta spalva.

PUSSKAIDRIŲ GAMINIŲ SPALVŲ STENDAS


„Pinotex“ prekės ženklo pusskaidrių medienos apsaugos priemonių Pinotex Extreme Lasur, Pinotex Ultra Lasur ir Pinotex Classic Lasur spalvų gamos pavyzdžius rasite parduotuvėse esančiuose „Pinotex“ spalvų stenduose. Čia rasite ir gatavų, ir tonuojamų medienos apsaugos priemonių atspalvių, taip pat medienos dažų atspalvių paletę.  Tos pačios kolekcijos spalvas galite rasti ir „Pinotex Colour Collection“ spalvų kortelėje, kurią galite pasiimti iš parduotuvės ir spalvą ramiai išsirinkti namuose. Pusskaidrės dangos atveju reikia nepamiršti, kad parduotuvėje pateikiamas pavyzdys gali šiek tiek skirtis nuo galutinio rezultato dėl skirtingo užteptų sluoksnių skaičiaus, pasirinkto gaminio blizgumo ir pagrindo medienos tekstūros, taip pat natūralios ar dirbtinės šviesos.

PARUOŠTI ATSPALVIAI


Be tonuojamųjų gaminių, „Pinotex“ pusskaidrių medienos apsaugos priemonių Pinotex Extreme LasurPinotex Ultra Lasur, Pinotex Classic Lasur ir Pinotex Fence Lasur, galima įsigyti ir jau paruoštų atspalvių. Skirtingi gaminiai turi skirtingą gatavų atspalvių kiekį, tačiau siūlomi visi populiariausi pusskaidrių medienos apsaugos priemonių atspalviai. Jei norite, gatavo atspalvio gaminį galima pašviesinti pridedant iki 30 proc. bespalvio gaminio. Kiekvienas pusskaidrio gaminio sluoksnis šiek tiek patamsina galutinę dangą ir suteikia jai blizgesio.