DAŽAI MEDIENAI

Peržiūrėkite mūsų medienos dažų asortimentą

Kokio tipo medienos apsaugos ir apdailos priemonę pasirinkti?

Visada rekomenduojama prieš renkantis apgalvoti kokio norite galutinio rezultato – ar, kad liktų medienos faktūra ir danga būtų pusiau permatoma, ar norite pilnai uždengti medieną dažais?

Kai apsispręsite, tuomet galite rinktis iš kiekvienam darbui ir bet kuriam mediniam paviršiui lauke skirtų Pinotex gaminių.

Pinotex medienos dažų asortimente yra įvairių dažų ir gruntų medienai tarnaujančių nuo 10 metų ir net iki 16 metų!

Pinotex Wood Paint Extreme - ilgaamžiškiausi dažai mūsų asortimente. Tarnauja net iki 16 metų ir pagaminti StayClean technologijos pagrindu. Viena iš pagrindinių medinio paviršiaus senėjimo priežasčių yra ant jos papuolantys nešvarumai, dėl kurių pasikeičia paviršiaus spalva, bei pradeda augti mikroorganizmai ardantys dažų plėvelę ir medieną. StayClean technologija užtikrina, kad nešvarumai nuo dažų dangos nusivalo savaime ant jos papuolui vandeniui, pavyzdžiui tiesiog lyjant. 

Pinotex Wood Paint Duo VX+ - tai vandeniniai aliejiniai medienos dažai ir gruntas viename. Prieš dažant medinio paviršiaus nereikia atskirai gruntuoti ir pakanka 2 dažų sluoksnių, kas taupo jūsų laiką ir be abejo pinigus. Šie medienos dažai ilgaamžiai ir saugo medinį paviršių net iki 12 metų.

Pinotex Wood Paint Aqua - vandeniniai greitai džiūstantys medienos dažai. Elastingi, todėl dažų plėvelė netrūkinėja. Dažai atstumia vandenį ir saugo medinį paviršių nuo pelijimo. Asortimente yra 4 paruoštos naudoti spalvos ir juos galima tonuoti daugybe kitų atspalvių.

Pinotex Wood Paint Primer - matinis vandeninis alkidinis gruntas mediniams paviršiams prieš dengiant medienos dažais. Gerai sukimba su švaria mediena, padidina vandeninių apdailos dažų ilgaamžiškumą. Gerai dengia ir užtikrina veiksmingą paviršiaus apsaugą nuo drėgmės. Sudėtyje yra medieną saugančių veikliųjų medžiagų.

Siekiant užtikrinti ilgalaikę ir kokybišką medienos apsaugą, svarbiausia naudoti medienos apsaugos priemonių sistemą. Medienos apsaugojimą reikėtų pradėti nuo medienos gruntavimo įmirkomaisiais gruntais Pinotex Base arba Pinotex Wood Primer. Šių gruntų sudėtyje yra biocidų saugančių medieną nuo mėlynavimo ir puvinio.

Nugruntavus medieną vėliau denkite 1 sluoksniu medienos gruntiniais dažais Pinotex Wood Paint Primer ir 2 sluoksniais pasirinktų medienos dažų

Ir taip pat nemažai reikšmės turi medienos būklė, jos drėgnumas, bei darbo sąlygos. Tik tinkamai apsaugojus medinį paviršių, galėsite džiaugtis nepakitusia medienos spalva ir puikia jos būkle net iki 16 metų!

Pinotex - viskas ko reikia medienai!