LAZŪROS MEDIENAI

Peržiūrėkite mūsų lazūrų asortimentą

Kokio tipo medienos apsaugos ir apdailos priemonę pasirinkti?

Visada rekomenduojama prieš renkantis apgalvoti kokio norite galutinio rezultato – ar, kad liktų medienos faktūra ir danga būtų pusiau permatoma, ar norite pilnai uždengti medieną dažais?

Kai apsispręsite, tuomet galite rinktis iš kiekvienam darbui ir bet kuriam mediniam paviršiui lauke skirtų Pinotex gaminių.

Pinotex Lazūrų asortimente rasite įvairių priemonių tarnaujančių nuo 3 ir net iki 12 metų.

Pinotex Extreme Lasur – turi savaiminio paviršiaus valymosi savybių, pagaminta StayClean technologijos pagrindu. Ši lazūra ilgaamžiškiausia iš Pinotex lazūrų, tarnauja net iki 12 metų!
Pinotex Ultra Lasur – turi pusiau permatomą lako tipo medieną apsaugančią plėvelę. Lazūros sudėtyje yra UV filtrai pagerinantys dangos atsparumą saulės spinduliams. Ši lazūra tarnauja ir saugo medieną iki 8 metų.
Pinotex Classic Lasur – tai klasikinė pusiau skaidri lazūra medienos apsaugai ir apdailai. Matinė. Ši lazūra tarnauja ir saugo medieną iki 5 metų.
Pinotex Fence Lasur – matinė apsauginė medienos lazūra skirta dekoratyvinei medienos apdailai. Ypač tinka neobliuotai medienai. Sudėtyje yra vaško, todėl danga atstumia vandenį. Ši lazūra tarnauja ir saugo medieną iki 3 metų.

Siekiant užtikrinti ilgalaikę ir kokybišką medienos apsaugą, svarbiausia naudoti medienos apsaugos priemonių sistemą. Medienos apsaugojimą reikėtų pradėti nuo medienos gruntavimo įmirkomaisiais gruntais Pinotex Base arba Pinotex Wood Primer. Šių gruntų sudėtyje yra biocidų saugančių medieną nuo mėlynavimo ir puvinio.

Nugruntavus medieną vėliau denkite 2 sluoksnius lazūros. Nepamirškite, kad bespalvių lazūrų lauke naudoti nerekomenduojama, turi būti nors kažkiek pigmento, kuris yra viena iš apsauginių dalių prieš UV spindulius.

Ir taip pat nemažai reikšmės turi medienos būklė, jos drėgnumas, bei darbo sąlygos.

Pinotex - viskas ko reikia medienai!

Spalvos įkeliamos, palaukite…