SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

INFORMACIJA, KAIP MES NAUDOJAME SLAPUKUS

Mūsų svetainėje naudojami slapukai siekiant išskirti Jus iš kitų mūsų svetainės lankytojų. Jie padeda mums suteikti Jums daugiau patogumo naršant mūsų svetainėje ir kartu leidžia ją tobulinti. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.

Slapukas yra nedidelis raidžių ir skaitmenų failas, kuris, jei Jūs sutinkate, išsaugomas Jūsų naršyklėje arba Jūsų kompiuterio standžiajame diske. Slapukuose yra informacijos, kuri perkeliama į Jūsų kompiuterio standųjį diską.

Mes naudojame tokius slapukus:

  • Būtinieji slapukai. Tai mūsų svetainės veikimui reikalingi slapukai. Tai yra, pavyzdžiui, slapukai, leidžiantys Jums prisijungti prie saugių mūsų svetainės zonų, naudoti pirkinių krepšelį arba naudotis e. atsiskaitymo paslaugomis.

  • Analizės / efektyvumo slapukai. Jie leidžia mums atpažinti lankytojus, suskaičiuoti jų kiekį ir matyti, kaip lankytojai naršo naudodamiesi mūsų svetaine. Jie padeda mums pagerinti svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad lankytojai lengvai rastų tai, ko ieško.

  • Funkcionalumo slapukai. Šie slapukai skirti atpažinti Jus, kai grįžtate į mūsų svetainę. Jie leidžia individualizuoti svetainės turinį pagal Jūsų poreikius, pasveikinti Jus vardu ir įsiminti Jūsų nustatymus (pavyzdžiui, pasirinktą kalbą arba regioną).

  • Tiksliniai slapukai. Šie slapukai įrašo Jūsų apsilankymą mūsų svetainėje, Jūsų aplankytus puslapius ir nuorodas, kuriomis naudojotės. Šią informaciją naudosime, kad mūsų svetainė ir joje pateikiama reklama labiau atitiktų Jūsų interesus. Šiais tikslais šia informacija galime dalintis ir su trečiosiomis šalimis.


Daugiau informacijos apie atskirus mūsų naudojamus slapukus ir jų paskirtį pateikiama šioje lentelėje:

__utma * Google Analytics * Naudojamas išskirti vartotojus ir sesijas. Šis slapukas sukuriamas, kai paleidžiama javascript biblioteka ir nėra __utma slapukų. Slapukas atnaujinamas kiekvieną kartą, kai į „Google Analytics“ nusiunčiami duomenys.

__utmb * Google Analytics * Naudojamas nustatyti naujas sesijas / apsilankymus. Šis slapukas sukuriamas, kai paleidžiama javascript biblioteka ir nėra __utmb slapukų. Slapukas atnaujinamas kiekvieną kartą, kai į „Google Analytics“ nusiunčiami duomenys.

__utmc * Google Analytics * ga.js nenaudojamas. Įrašomas sąveikai su urchin.js. Istoriškai šis slapukas veikė kartu su __utmb slapuku ir buvo skirtas nustatyti, ar tai buvo nauja vartotojo sesija / apsilankymas.

__utmz * Google Analytics * Išsaugo srauto šaltinį arba akciją, paaiškinančią, kaip vartotojas pateko į svetainę. Slapukas sukuriamas, kai paleidžiama javascript biblioteka, ir atnaujinamas kiekvieną kartą, kai į „Google Analytics“ nusiunčiami duomenys.

__utmv * Google Analytics * Naudojamas išsaugoti lankytojo lygio specialius kintamus duomenis. Šis slapukas sukuriamas, kai programuotojas lankytojo lygio specialiam kintamajam panaudoja _setCustomVar metodą. Šis slapukas taip pat buvo naudojamas jau nenaudojamam _setVar metodui. Slapukas atnaujinamas kiekvieną kartą, kai į „Google Analytics“ nusiunčiami duomenys.

message * Facebook * Šis slapukas naudojamas identifikuoti vartotoją kaip prisijungusį arba neprisijungusį. Jis turi žymę, kuri gali būti naudojama patikrinti vartotojo būseną.

akzo-dulux * Interneto svetainė * Šis slapukas naudojamas išsaugoti vartotojų skrepo būseną, kai jie yra atsijungę.

cc_cookie_accept * Cookie Acceptance * Šis slapukas naudojamas išsaugoti informaciją, ar vartotojas sutinka su slapukų naudojimu.

Atkreipiame dėmesį, kad trečiosios šalys (pavyzdžiui reklamos tinklai ir išorinių paslaugų teikėjai, žiniatinklio srauto analizės tarnybos) gali taip pat naudoti slapukus, kurių mes nekontroliuojame. Tai greičiausiai analizės / efektyvumo arba tiksliniai slapukai.

Slapukus galima užblokuoti aktyvuojant savo naršyklės nustatymus, leidžiančius atsisakyti visų arba kai kurių slapukų įrašymo. Tačiau jei pasinaudosite savo naršyklės nustatymais užblokuoti visus slapukus (įskaitant būtinuosius), Jums gali būti neprieinama visa mūsų svetainė arba jos dalys.

Išskyrus būtinuosius slapukus, visų kitų slapukų galiojimo laikas yra 2 metai.

Spalvos įkeliamos, palaukite…